Nedjelja 17 Prosinac 2017

 

Na međunarodnom natjecanju pjevača "Vera Kovač Vitkai" održanom 11.11.2017. u  Novom Sadu, učenica Laura Kozlinger, solo pjevanje, 4.r. SGŠ, osvojila je 1.nagradu, a učenica Marta Bijelić, solo pjevanje, 3.r. SGŠ,  osvojila je 2.nagradu (mentorica Mirna Ružić, mag.mus.).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na 55. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa održanom 9.11.2017. u Bjelovaru (regionalno natjecanje – komorni sastavi), trio u sastavu MATEO MALEK, truba, 6.r. OGŠ, MIHAEL PETRINIĆ, saksofon, 6.r. OGŠ i LEO HUNJEK, trombon, 4.r. OGŠ, osvojio je II. nagradu (mentor Luka Dominik, mag.mus.).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na Međužupanijskom natjecanju klavirista održanom 11.4.2017. u Virovitici, učenici Glazbene škole osvojili su sljedeće nagrade:

1. .ATLAN PETRINIĆ, 1.r. OGŠ                               - I. nagrada

Mentor: Tomislav Milić, prof.

 

2.     ANTONIJA KREJČI, 2.r. OGŠ                            - II. nagrada

Mentor: Bernard Štancl, mag. mus.

 

3.     Lea Rad, 4.r. OGŠ                                              - II. nagrada

Mentorica: Spomenka Bogeljić, prof.

 

4.     TEA VACEK, 2.r. OGŠ                                       - III. nagrada

Mentor: Tomislav Milić, prof

 

5.     NENSSY SENICKI, 5.r. OGŠ                             - III. nagrada

Mentor: Tomislav Milić, prof

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Na Državnom natjecanju - 55. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, u organizaciji Ministarstva znanosti i obrazovanja, Agencije za odgoj i obrazovanje te Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, održanom 6.4.2017. u Zagrebu, LAURA KOZLINGER, učenica 2.r. srednje Glazbene škole (solo pjevanje) osvojila je  II. nagradu.

Mentorica joj je bila Mirna Ružić, mag.mus.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Na Međunarodnom natjecanju Woodwind & Brass održanom 24.3.2017. u Varaždinu, učenici Glazbene škole osvojili su  sljedeće nagrade:

1. .LEA RAJKOVIĆ, flauta, 5.r. OGŠ                              - II. nagrada

Mentorica: Marina Aradski, nastavnica

 

2.     LEO HUNJEK, trombon, 3.r. OGŠ                             - II. nagrada

Mentor: Danijel Rajković, mag.art.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Na Međunarodnom natjecanju mladih glazbenika „Sonus op.3“ održanom 19.2.2017. u Križevcima, učenici Glazbene škole osvojili su nagrade kako slijedi:

1. .LUKAS LUJANAC, tambure, 4.r. OGŠ                                       - III. nagrada

Mentorica: Ivana Budin, mag.mus.

 

2.     ANDRIJA KRNJIĆ, tambure, 3.r. OGŠ (PO Grubišno Polje)   - III. nagrada

Mentorica: Ivana Budin, mag.mus.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Na 55. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa – regionalno natjecanje -  održanom 1.3.2017. u Jastrebarskom (tambure) i 4.3.2017. u Zagrebu (solo pevanje), učenici Glazbene škole osvojili su nagrade kako slijedi:

1.  LAURA KOZLINGER, solo pjevanje, 3.r. SGŠ             - I. nagrada

Mentorica: Mirna Ružić, mag.mus.

 

2.  LUKAS LUJANAC, tambure, 4.r. OGŠ                         - II. nagrada

Mentorica: Ivana Budin, mag.mus.

 

3.  ANDRIJA KRNJIĆ, tambure, 3.r. OGŠ (PO Grubišno Polje)    - III. nagrada

Mentorica: Ivana Budin, mag.mus.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Na 7. hrvatskom natjecanju za harmoniku održanom 14.5.2016. godine u Daruvaru, NEO ČVEK, učenik 1. osnovne Glazbene škole, područnog odjela u Grubišnom Polju, osvojio je I. nagradu (mentor: Zoran Maršić, mag.mus.).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Na 4. međunarodnom pjevačkom natjecanju „Lav Mirski“ održanom 6.5.2016. godine u Osijeku, LAURA KOZLINGER, učenica 2. razreda srednje Glazbene škole osvojila je III. nagradu (mentorica: Mirna Ružić, mag.mus.).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Na IV. međužupanijskom natjecanju „Virovitička klavirijada“ održanom 26.4.2016. godine u Virovitici, učenice Glazbene škole osvojile su sljedeće nagrade:

-     1.   Tea Vacek, 1.r. OGŠ, 1. kategorija                             - II. nagrada

     Mentor: Tomislav Milić, prof.

-  2.     Ana Matić, I.r. OGŠ, 1. kategorija                             - II. nagrada

     Mentor: Tomislav Milić, prof.

-  3.     Lucija Varat, 2.r. OGŠ, 2. kategorija                         - III. nagrada

     Mentor: Tomislav Milić, prof.

-  4.     Iveta Podsenik, 6.r. OGŠ, 6. kategorija                    - III. nagrada

     Mentor: Bernard Štancl, mag.mus. i

-  5.     Silvija Dmejhal. 2.r. SGŠ, 2S kategorija                   - III. nagrada  

     Mentor: Bernard Štancl, mag.mus.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na međunarodnom natjecanju puhača održanom od 13. do 15. travnja 2016. godine u Varaždinu, učenice Glazbene škole osvojile su nagrade kako slijedi:

1. Lea Rajković, 4.r. OGŠ, flauta                                  - III. nagrada

    Mentorica: Iva Sessa Štancl, mag.mus. i

2. Antonela Vonić, 3.r. SGŠ, flauta                               - III. nagrada

    Mentorica: Iva Sessa Štancl, mag.mus. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Na 54. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa – ŽUPANIJSKO NATJECANJE – održanom u Samoboru i Jastrebarskom u vremenu od 13. do 21. veljače 2016. godine u organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, učenici Glazbene škole osvojili su nagrade kako slijedi:

1. Mateo Malek, 4.r. OGŠ, truba                                - I. nagrada

    Mentor: Luka Dominik, mag.mus.

2. Karlo Malek, 6.r. OGŠ, klarinet                              - I. nagrada

    Mentor: Soni Vinković, prof.

3. Lea Rajković, 4.r. OGŠ, flauta                               - II. nagrada

    Mentorica: Iva Sessa Štancl, mag.mus. i

4. Borna Štefša, 2.r. OGŠ, saksofon                         - II. nagrada

    Mentorica: Sara Beriša, mag.mus.

           

            Na 54. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa – DRŽAVNO NATJECANJE – održanom u Zagrebu dana 13. i 16. ožujka 2016. godine u organizaciji Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, učenici Glazbene škole osvojili su nagrade kako slijedi:

1. Mateo Malek, 4.r. OGŠ, truba                                - II. nagrada

    Mentor: Luka Dominik, mag.mus. i

2. Karlo Malek, 6.r. OGŠ, klarinet                             - II. nagrada

    Mentor: Soni Vinković, prof.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na 53. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa – regionalno natjecanje, održanom 23. veljače 2015. godine u Požegi u  organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Agencije za odgoj i obrazovanje i Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, učenici Glazbene škole osvojili su slijedeće nagrade:

1. Lukas Lujanac, 2.r. OGŠ, tambura               - II. nagrada

    Mentorica: Ivana Budin, prof.

2. Luka Vavra, 6.r. OGŠ, tambura                    - II. nagrada

    Mentorica: Marijana Vrhovec, prof.

3. Antonio Kasal, 6.r. OGŠ, tambura                - II. nagrada

   Mentorica: Marijana Vrhovec, prof.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

U Daruvaru, 9. travnja 2014. godine

Obavijest o osvojenim nagradama

            Na 52. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa – državno natjecanje, održanom od 5. – 8. travnja 2014. godine u Samoboru u  organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Agencije za odgoj i obrazovanje i Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, učenici Glazbene škole osvojili su slijedeće nagrade:

     - MATEO MALEK, truba, 2.r. OGŠ                   - II. nagrada

      Mentor: Luka Dominik, mag.mus.

     - DOMINIK GRGIĆ, saksofon, 4.r. SGŠ           - II. nagrada

      Mentor: Viktor Ključarić, prof.

     - DUNJA ĐURĐEVIĆ, flauta, 2.r. SGŠ            - III. nagrada

      Mentorica: Dijana Bistrović

Obavijest o osvojenim nagradama

Na 52. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa – regionalno natjecanje, održanom od 10. – 13. ožujka 2014. godine u  organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Agencije za odgoj i obrazovanje i Hrvatskog društva glazbenih i plesnih pedagoga, učenici Glazbene škole osvojili su slijedeće nagrade:

    

    - MATEO MALEK, truba, 2.r. OGŠ                     - I. nagrada

      Mentor: Luka Dominik, mag.mus.

      - DUNJA ĐURĐEVIĆ, flauta, 2.r. SGŠ               - I. nagrada

      Mentorica: Dijana Bistrović

   - DOMINIK GRGIĆ, saksofon, 4.r. SGŠ             - I. nagrada

      Mentor: Viktor Ključarić, prof.

   - ANTONELA VONIĆ, flauta, 1.r. SGŠ               - II. nagrada

      Mentorica: Marina Aradski

   - MARTINA ŠKULJAK, flauta, 3.r. SGŠ             - III. nagrada

      Mentorica: Dijana Bistrović

   - KARLO MALEK, klarinet, 4.r. OGŠ                 - III. nagrada

      Mentor: Soni Vinković, prof.

   - LEA RAJKOVIĆ, flauta, 2.r. OGŠ                   - PRIZNANJE

      Mentorica: Dijana Bistrović